Atrakcje Regionu

Położenie Położenie
Położenie
Położenie
Idealna baza wypadowa na narty

Apartamenty Mariza położone są w pięknych Jaworkach, które są idealną bazą wypadową w góry, narty czy spacer. W promieniu kilometra znajdują się dwa sklepy spożywcze.

Odległość różnych aktrakcji od ośrodka:

Arena Narciarska Jaworki - 1.2km 

Ski Resort Palenica - 8km

Karczma Bacówka - 1km

Muzyczna Owczarnia - 700m

Wąwóz Homole - 1.5km

Rezerwat Przyrody Biała Woda - 1.7km

Stadnina koni - 500m

Przy ośrodku znajdziemy wiele miejsc do jazdy na sankach. Sanki są do dyspozycji dla wszytskich na miejscu. 

Położenie
Aktywnie Aktywnie
Aktywnie
Aktywnie
Rekreacja

Jest to świetna baza wypadowa dla miłośników aktywnego wypoczynku. Tuż obok znajduje się Rezerwat przyrody Biała Woda, skąd wychodzą szlaki turystyczne w kierunku Małych Pienin, Beskidu Sądeckiego oraz słynnego Wąwozu Homole. W samych Jaworkach znajduje się klimatyczna Muzyczna Owczarnia, w której przez cały rok odbywają się koncerty cenionych muzyków. Znajduje się tu także wyciąg narciarski.

Aktywnie
Turystycznie Okolica
Turystycznie
Turystycznie
Czas wolny

Sąsiednia Szczawnica oferuje mnóstwo atrakcji turystycznych - spacery, wycieczki np. na Trzy Korony, Sokolicę, do Czerwonego Klasztoru (Słowacja), spływ Dunajcem, rafting, wyciągi i stoki narciarskie. Jest to dobry punkt wypadowy do innych miejscowości i tras w Pieninach, Beskidzie Sądeckim, na Podhalu i w Tatrach (Krościenko, Jezioro Czorsztyńskie, Krynica, Nowy Targ, Zakopane).

Okolica
Ośrodek Narciarski Ośrodek Narciarski
Ośrodek Narciarski
Ośrodek Narciarski

Ośrodek „ARENA NARCIARSKA JAWORKI – HOMOLE” położony jest w Jaworkach jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, na styku dwóch pasm górskich – pasma Radziejowej i Małych Pienin. Położenie to, powoduje, że panuje tutaj wyjątkowy, służący zdrowiu mikroklimat oraz niezwykłe bogactwo form krajobrazu.
MAPA STOKU - zobacz.

Ośrodek Narciarski